Taburetter Karl-Johan

402467

TABURETTER, 1 par, Karl-Johan, 1800-talets början, fanerade med mahogny, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Rum 12

Taburetter Karl-Johan

Budhistorik (8 bud)
2712078
1 300
2712040
600
2712036
550
2712034
500
2709113
450

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.