Sven Lidberg färglitografi

402466

SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad, 99/270, färglitografi, ca 44x54 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 30

Sven Lidberg färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2720112
1 300
2718101
2714387
2718085
2714387
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.