Peter Freudenthal färglitografi

402463

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, 17/91, färglitografi, ca 63x80 cm

Budhistorik (5 bud)
2713523
450
2708559
2712720
2708559
2703362

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.