Peter Freudenthal färglitografier

402461

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, 17/91, färglitografi, ca 80x59 cm

Budhistorik (3 bud)

2714433
2712725
2703365

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.