Peter Dahl akvarell

402459

PETER DAHL (född 1934): Man och kvinna, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 75x56 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (4 bud)

2719632
8 200
2705234
8 000
2705233
2705146

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.