Laris Strunke oljemålning

402451

LARIS STRUNKE (född 1931): "Väg, Terra di Siena", signerad L Strunke, olja på duk, ca 94x134 cm

Smärre ytskador

Rum 1

Laris Strunke oljemålning

Budhistorik (38 bud)
2717378
16 000
2717396
15 500
2717378
15 000
2717395
14 500
2717378
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.