Anita Fröding oljemålning Toner och tangenter

402446

ANITA FRÖDING (född 1942): "Ton på Ruckelbryggan", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Rum 14

Budhistorik (14 bud)
2741346
4 200
2738310
2741345
2738310
3 800
2741344
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.