Anita Fröding oljemålning

402444

ANITA FRÖDING (född 1942): "Dröm visa", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Rum 13

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2713266
2713175
2706180
2705999

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.