Agneta Swidén oljemålning

402443

AGNETA SWIDÉN (född 1926): Landskap med figurer, signerad A Swidén, olja på pannå, ca 73x92 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Agneta Swidén oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2716226
2 400
2716219
2716215
2702016

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.