Bockbord 1800-tal

402442

BOCKBORD, 1800-tal, i furu, höjd 72, 177x79 cm

slitage

Möbler, Matbord, Allmoge

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2717312
4 600
2717302
4 400
2717309
4 200
2717302
2717308
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.