Stig Fyring oljemålning

402430

STIG FYRING (1934-2015): Marint motiv, signerad Stig Fyring, olja på duk, ca 57x67 cm

Stig Fyring oljemålning
Budhistorik (9 bud)
2716002
650
2715706
600
2714291
550
2713840
500
2714290
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.