Ola Billgren fotogravyr

402389

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -85, 9/75, fotogravyr, ca 46x53 cm

Fack 21

Ola Billgren fotogravyr
Budhistorik (10 bud)
2716700
2704431
2716697
1 900
2704431
1 800
2716696
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.