Dantestol 1800-tal

402386

KARMSTOL, s.k. Dantestol, 1800-talets slut, valnöt och ek, skuren dekor med maskaroner, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Skador och lagningar

Rum 8

Dantestol 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2717178
2717176
2711783
2717175
2711783
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.