Sängar i gustaviansk stil

402385

SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bemålade 90x200 cm

slitage

Rum 5

Sängar i gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
2716612
3 800
2715728
3 600
2715728
3 400
2708433
3 200
2714947
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.