Ebba Hammarskiöld oljemålning

402384

EBBA HAMMARSKIÖLD (född 1951): "Minneslunden", monogramsignerad EH, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 9

Ebba Hammarskiöld oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2713182
4 200
2713189
2713182
3 800
2713186
3 600
2713182
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.