Stina Brockman - OH!

402382

STINA BROCKMAN (född 1951): Ur serien OH!
signerad, daterad och numrerad Stina Brockman 2004, 5/20, pigmentprint, bildyta ca 25x37 cm (med ram 40x52cm)

Mycket god kondition

Konst, Fotografi

Rum 4

Stina Brockman - OH!

Budhistorik (5 bud)
2740235
3 200
2736198
2735347
650
2727601
600
2727600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.