Bägare

402377

BÄGARE, silver, omkring år 1800, möjligen Spanien, ciselerad dekor, invändigt förgylld, stämplar i botten, höjd ca 12 cm, vikt ca 287 g

Smärre stötskador

Silver

Monter 30

Bägare

Budhistorik (5 bud)
2711002
2708963
2707354
2706814
550
2702153
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.