Stig Borglind

402375

STIG BORGLIND (1892-1965): Holländsk hamnbild, signerade Stig Borglind, etsningar, ca 21x28 cm

Tavelvagn 32

Stig Borglind
Budhistorik

2016-09-01 kl 10:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.