Lennart Rodhe färglitografi

402374

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, 62/185, färglitografi, ca 55x44 cm

Fack 3

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2714473
2707254

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.