Lennart Jirlow färglitografi

402372

LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren och flickan", signerad L. Jirlow, 269/310, färglitografi, ca 45x43 cm

Gulnad

Fack 6

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (3 bud)

2701927
2703361
2701927
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.