Folkdräkter blandtekniker

402366

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (8) Folkdräkter signerade cop K Bqt, blandteknik, uppklistrade på papp, ca 63x50 cm, oramade

Smärre skador

Konst, Äldre måleri, Allmoge

Rum 11

Folkdräkter blandtekniker

Budhistorik (6 bud)
2701920
1 600
2701902
2701901
2701900
2701898
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.