Ulf Wahlberg färglitografi

402364

ULF WAHLBERG (1938-2014): Aftonlandskap, signerad och numrerad Ulf Wahlberg, 15/250, färglitografi, ca 23,5x32 cm

Fack 31

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2708369
600
2713246
550
2708369
500
2713245
450
2708369

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.