Timo Solin skulptur

402362

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår, bemålad metall, signerad och daterad Timo Solin -73, höjd med plexiglasplatta ca 38 cm

Konst, Skulpturer

Monter 30

Timo Solin skulptur

Budhistorik (7 bud)
2712202
2712200
3 600
2709623
3 400
2705543
3 200
2703658

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.