Anna Lisa Thomson golvvas paprika

402360

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm

Spricka, smärre nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
2718467
750
2717389
700
2711148
650
2711148
600
2711627
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.