Spegel med fasettslipat glas

402359

SPEGEL, 1800-talets slut, fasettslipat glas, förgylld, 74 x 48 cm

Bruksslitage och färgbortfall

Speglar

Rum 13

Spegel med fasettslipat glas
Budhistorik (27 bud)
2713297
2 400
2713301
2 400
2713297
2713125
2713125
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.