Lars Jonsson färglitografi

402358

LARS JONSSON (född 1952): Småspov, signerad Lars Jonsson, 15/360, färglitografi, ca 24,5x35 cm

Fack 30

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2711924
2705170
1 900
2702860
1 800
2705169
1 800
2702860
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.