Väggur Höglund Stockholm

402357

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, urtavlan märkt F Höglund Stockholm, fodral i mahogny, diameter ca 67 cm

Smärre ytskador, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 12

Väggur Höglund Stockholm

Budhistorik (18 bud)
2712904
2 800
2712561
2 600
2712561
2710110
2710110
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.