Gabrielle Citron-Tengborg väggrelief

402352

GABRIELLE CITRON-TENGBORG (1900-tal): Blommande träd, signerad a tergo Gabi Citron-Tengborg, lergods, delvis glaserat, ca 78x60 cm

Skador, lagningar

Konst, Skulpturer

Rum 11

Budhistorik (6 bud)
2706958
550
2709832
500
2706958
450
2709831
2706958

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.