Hög byrå teak

402319

HÖGBYRÅ, teak, 1950-tal, 6 lådor med infällda handtag, höjd ca 118, 75x37 cm

Visst slitage

Rum 6

Hög byrå teak

Budhistorik (15 bud)
2716407
2 600
2717015
2 400
2716407
2715166
2714791
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.