Vägglampor, 1950-tal

402317

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950-tal, teak med kupa i opalglas, höjd ca 22 cm

Visst slitage, mindre spricka på trädetalj

Belysning, Vägglampor

Vägglampor, 1950-tal

Budhistorik (12 bud)
2710252
850
2710432
2710252
750
2710207
700
2709911
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.