Spegel och byrå teak

402311

SPEGEL,1950/60-tal, teak, etikettmärkt AB Glas &Trä Hovmantorp, höjd 120x180 cm

Bruksslitage

Spegel och byrå teak

Budhistorik (1 bud)

2703946
2016-08-27 13:36:23

2016-09-02 kl 19:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.