Byrå 1950-tal teak

402301

BYRÅ, 1950-tal, teak, handtag i mässing, höjd 82, 76x38 cm, nyckel finns

Nyckel finns, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå 1950-tal teak

Budhistorik (7 bud)
2711505
2710941
950
2710941
850
2711504
2710941

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.