Soffbord 1950-tal

402300

SOFFBORD, med klaffar, 1950-tal, mahogny, fothylsor i mässing, etikettmärkt, höjd och sänkbart, höjd 62, 95, 55+45 cm

Bruksslitage

Rum 8

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (26 bud)
2715757
3 200
2715323
2715756
2 800
2715323
2 600
2715331
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.