Fäktutrustning

402290

FÄKTUTRUSTNING, Frankrike, 1900-talets första hälft, mask, 3 st värjor samt handske, längd värjor ca 100 cm

Brukslitage

Diverse, Sportutrustning, spelbord, Vapen/Medaljer

Fäktutrustning

Budhistorik (6 bud)
2713207
550
2713204
500
2713197
450
2713190
2709545

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.