Karl Erik Billeström oljemålning

402280

KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): Landskap, signerad Billeström, olja på duk, 55 x 68 cm

Fack 46

Budhistorik (1 bud)

2703131
2016-08-26 21:04:09

2016-09-01 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.