UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

402279

UNO VALLMAN (1913-2004): Lyftkranar, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, ca 53x64 cm

Budhistorik (7 bud)
2713669
2713667
750
2711633
700
2707436
450
2707251

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.