Arvid Nilsson oljemålning

402278

ARVID NILSSON (1914-1981), landskapsmotiv, signerad A Nilsson, olja på duk, 60 x 80 cm

Rum 6

Arvid Nilsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2714177
700
2714172
650
2714170
600
2714168
550
2714161
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.