Antoni Tapies

402277

ANTONI TÀPIES (1923-2012): Addició de petjades 1972, färgetsning och carborundum, signerad Tàpies 13/75, 74 x 57 cm

Ngt gulnade kanter

Antoni Tapies

Budhistorik (5 bud)
2705457
3 400
2706906
3 200
2705457
2703340
2 800
2700644
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.