Martin Helmfrid Årstabron - Liljeholmsbron 1929

402271

MARTIN HELMFRID (född 1890 i Stockholm-1979): "Utsigt över Liljeholmsbron och Årstabron 1929", signerad och daterad Martin Helmfrid 1929, etsning, 27x30 cm

Gulnader, fläckar

Fack 30

Budhistorik (1 bud)

2701881
2016-08-26 00:13:30

2016-09-02 kl 19:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.