Agnes de Frumerie

402264

AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Mansbyst,
signerad och daterad Agnes de Frumerie 1914, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd inkl sockel ca 62 cm

Keramik/Porslin

Rum 7

Agnes de Frumerie

Budhistorik (6 bud)
2713154
2 400
2712152
2708335
1 600
2707568
2707567

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.