Erik Olson litografi

402254

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson -62, 102/260, färglitografi uppfodrad på pannå, ca 55x43 cm

blekt

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Olson litografi

Budhistorik (1 bud)

2710869
2016-08-31 13:27:45

2016-09-05 kl 20:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.