Öronlappsfåtölj

402253

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets början, plyschklädsel, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

Rum 21

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (10 bud)
2713940
750
2713506
700
2713300
650
2712073
600
2712029
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.