Rolf Hanson komposition

402244

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 35/45, bladstorlek ca 136 x 116 cm

Rum 2

Rolf Hanson  komposition
Budhistorik (7 bud)
2712187
2 400
2711634
2710245
550
2709952
500
2707261

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.