Glasmålning

402243

GLASMÅLNING, Kina, 1800-tal, motiv av lekande barn, ca 60x40 cm

Skador, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Fack 40

Glasmålning
Budhistorik (7 bud)
2712710
650
2706149
600
2712709
600
2706149
550
2703294
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.