Anita Nilsson Billgren blandteknik

402242

ANITA NILSSON-BILLGREN (född 1942): Komposition, signerad och daterad Anita Nilsson Billgren 2003, blandteknik på papper, bladmått 104x75 cm

Fack 33

Budhistorik (25 bud)
2713974
5 000
2713971
4 800
2713966
4 600
2713964
4 400
2713960
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.