Nina Kleivan oljemålning

402240

NINA KLEIVAN (samtida): "Pejlemarke I", signerad ā tergo, olja på duk, ca 125x 95 cm

Rum 1

Nina Kleivan oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2713619
2713612
3 800
2713610
3 600
2712267
3 400
2711383

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.