Johan Ossian Andersson oljemålning

402236

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelfartyg till havs, signerad Th. Sandström, pseudonym för Johan Ossian-Andersson´, olja på duk, ca 64 x 104 cm.

Någon repa

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
2712734
1 800
2712693
1 700
2712656
1 600
2712691
1 600
2712656

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.