Fåtölj

402226

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, skinn, pärlspikad, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 2

Fåtölj

Budhistorik (26 bud)
2712134
2710832
1 900
2712133
1 800
2710832
1 700
2706172
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.