Penselvas Kina

402216

PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av flodlandskap i emaljfärger samt kalligrafi, höjd 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Penselvas Kina

Budhistorik (8 bud)
2713955
650
2713951
600
2712552
550
2713948
500
2712552
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.