Curry Melin olja

402205

CURRY MELIN (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Curry Melin 1980, olja på duk, 90x90 cm

Dukskada, smärre fläckar

Curry Melin olja

Budhistorik (6 bud)
2709019
850
2709882
2709019
650
2709877
600
2709019

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.